Parduotuvės taisyklės

PARDUOTUVĖS TAISYKLĖS

Šios parduotuvės taisyklės įsigaliojo nuo 2021-05-01.

PREKIŲ UŽSAKYMAS
Norėdami užsisakyti dezuciunamai.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „Pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį peržiūrėkite jį ir paspauskite laukelį “Atsiskaitymas”.
Visas dezuciunamai.lt yra suskirtstytas i tris pagrindines kategorijas:

 • Jūsų pačių susikurta dovana
 • Mūsų sukurtos dovanos
 • Visų prekių katalogas

Visų prekių katalogas yra suskirstytas į kategorijas pagal prekės tipą (pvz.: Nealkoholiniai gėrimai, Saldumynai ir t.t.).

Iš karto po apmokėjimo klientas gaus užsakymo patvirtinimą į elektroninį paštą, kurį nurodė atlikdamas mokėjimą.
Detalesnė informacija apie kiekvieną prekę rasite prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės info@dezuciunamai.lt arba telefonu +370 685 05 803).
Apie pristatymą, prekių bei pinigų grąžinimą plačiau skaitykite mūsų “Prekių pristatymo politikoje” bei “Prekių, pinigų grąžinimo politikoje”

ATSISKAITYMO BŪDAI
Užsakymo formoje rasite atsiskaitymo būdus:

 • Citadelė (Klix) (El. bankininkystė, bankinėmis kortelėmis, mokėjimai telefonu).

SKUNDAI
UAB „Dėžučių namai“ yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos internetinėje parduotuvėje www.dezuciunamai.lt. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@dezuciunamai.lt.
Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kita ar susigrąžinti pinigus. Visas siuntimo išlaidas, susijusias dėl nekokybiškos prekės keitimo, bus padengtos UAB „Dėžučių namai“.

 

PRIVATUMO POLITIKA

BENDROS NUOSTATOS

Šioje Privatumo politikoje (toliau - Politika) yra pateikiama informacija apie tai, kaip UAB "Dėžučių namai" (toliau - Pardavėjas), įmonės kodas 305726125, adresas Gilušio g. 16-35, LT-21110 Trakai, tvarko savo elektroninėje parduotuvėje www.dezuciunamai.lt (toliau - elektroninė parduotuvė) klientų asmens duomenis.

Šiame dokumente numatytos sąlygos bus taikomos kaskartą apsilankant mūsų elektroninėje parduotuvėje bei naudojantis mūsų teikiamomis paslaugomis bei turiniu.

Visi elektroninėje parduotuvėje renkami duomenys yra tvarkomi ir saugomi pagal Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatyta tvarką.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, NAUDOJIMAS, PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMNEIMS IR SAUGOJIMAS

 • ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS:

Jūsų asmens duomenis renkami tokiais būdais:

Apsilankant mūsų elektroninėje parduotuvėje;

Sutinkant su slapukų taisyklėmis ir jų įdiegimu į jūsų įrenginį;

Užseregistruojant mūsų elektroninėje parduotuvėje;

Pateikiant užsakymą;

Pateikiant užklausą;

Sutinkant gauti naujienlaiškius;

Teikiant mums prekes ar paslaugas;

Kitu būdų pateikiant savo duomenis mūsų elektroninėje parduotuvėje.

 • ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS:

Šioje elektroninėje parduotuvėje galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytus jūsų asmens duomenis:

informaciją apie Jūsų naudojamą įrenginį, operacines sistemas, bei naršyklę. IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių, tam, kad tinkamai analizuotume tendencijas, vartotjų atliekamus veiksmus.

klientų, mūsų tinklapio lankytojų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, banko sąskaitos duomenys), kurie naudojami paskyros registracijos formai užpildyti, prekių ar paslaugų užsakymui patvirtinti, siunčiant mums užklausos formas, grąžinant prekes;

duomenys gali būti naudojami, renkami bei tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais klientui duodant sutikimą su teise atšaukti atsiunčiant el.laišką.

bet kokią kitą informaciją, kurią savo pasirinkimu mums pateikiate.

 • JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS:

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti:

tretiesiems asmenims, vykdantiems užsakymų pristatymo paslaugą;

Lietuvos Respublikos valstybei priklausančioms institucijoms, asmenims, kuriems yra pavesta vykdyti įstatymuose numatytas funkcijas;

asmens duomenų tvarkytojams, tokiems kaip IT specialistams, elektroninės parduotuvės ir Bendrovės administravimą teikiančioms įmonėms, apmokėjimų tarpininkams, apskaitą tvarkančiai įmonei ar asmeniui, reklamos paslaugas teikiančioms įmonėms ir kitiems subjektams, kurios padeda vykdyti mūsų veiklą.

 • ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS:

Klientų, mūsų elektroninės parduotuvės lankytojų pateikti asmens duomenys saugomi 3 metus nuo paskutinio pasinaudojimo.

Kilus nenumatytoms apinkybėms ar kilus grėsmei dėl asmens duomenų saugumo, imsimės visų priemonių jūsų duomenims apsaugoti ir nedelsiant jus apie tai informuosime.

SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS

Tam, kad pagerintume jūsų naršymo mūsų elektroninėje parduotuvėje kokybę, naudojame slapukus.

Slapukai (angl. Cookies) – tai informacijos elementai, saugomi Jūsų interneto naršyklėje. Juos naudojant tiklapyje atsimenama jūsų lankymosi mūsų tinklapyje istorija, taip yra pritaikomas tinklapio turinys, užtikrinamas sklanusų tinklapio veikimas. Taip pat gali leisti stebėti lankymosi tinklapyje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie tinklapio lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo tinklapį tobulinti, padaryti jį patogesniu naudojimui.

Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jūs galite bet kada pakeisti nustatymus savo įrenginiuose ir ištrinti įrašytus slapukus. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite savo naršyklėje slapukus išjungti.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Atnaujinimo data visada matysite šio dokumento viršuje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Visi šalių nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Prašymus, paklausimus  ar skundus dėl Jūsų asmens duomenų apsaugos galite pateikti el. paštu info@dezuciunamai.lt. Atsakymai į tokius prašymus pateikiami ne vėliau kaip per 30 darbo dienų.

 

PREKIŲ PRISTATYMO POLITIKA

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekes pristatys DPD kurjeris arba mūsų vairuotojas (jei pristatymas Vilniuje, Trakuose). Atsiėmimo DPD Pickup punkte galimybės nėra. Prekių pristatymo kaina 3,80 Eur. Prekes galite atsiimti patys nemokamai mūsų sandėlyje, esančiam Birutės g. 2, Trakuose.

Į Kuršių Neriją prekių nepristatome.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI

Prekes paruošime išsiuntimui arba atsiėmimui mūsų sandėlyje per 1-3 darbo dienas.

Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos. Visas prekes atsiimti kiekvieną dieną galite nuo 10 iki 20 mūsų sandėlyje, po patvirtinimo, kad jos jau paruoštos. 

Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins tikslų prekių pristatymo laiką.

PREKIŲ PRIEMIMAS

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

PREKIŲ, PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

Neišpakuotas brokuotas, netikusias prekes, užsakytas iš internetinės parduotuvės www.dezuciunamai.lt, galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo dienos. Grąžinimas nemokamas. Dėl grąžinimo kreiptis telefonu +370 685 05 803. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos. Turite turėti pirkimo patvirtinimo dokumentą.

Negali būti grąžintos šios prekės – maisto produktai, asmens higienos priemonės (jei pakuotė buvo pažeista), kosmetikos prekės (jei pakuotė buvo pažeista).

Grąžinti prekes galima šiais būdais:

 • į UAB “Dėžučių namai” sandėlį, adresu Birutės g. 2, Trakai.
  • per kurjerį. Tą pačią dieną su jumis susisieks kurjeris ir su juo susiderinsite prekių paėmimo laiką. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į tą pačią dežutę, tvarkingai uždaryti ir įdėti į tą patį siuntos maišelį. Siuntos lipduką atveš kurjeris.

Pinigai už prekes bus grąžinti į jūsų sąskaitą per 7d.d.

Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.